Choď na obsah Choď na menu
 


10 rád nad zlato :P

 10 vecí, ktoré nerobiť vo vzťahu ani nikde inde:

1. Ohrýzanie nechtov. Ak si ohrýzaš nechty pred chalanom, je to dosť nechutné - vyzerá to zle a preboha veď si dáma :D
2. Hlúposť. Tupé namyslené šumienočky neberú chalani vážne a sú pre nich len niečo ako sexuálna trofej. Žiadna úcta račej sa uč.
3. Najlepšie kamarátky. Tvoj frajer chce byť s tebou sám a tretia osoba dosť zavadzia. Preboha neber ju.
4. Fňukanie. Tým vytočíš každého. Nemaznaj sa veď nie sme malé a je to dosť otravné. 
5. Zrušenie rande. To je tá najhoršia vec, ktorú musíme urobiť, no keď už musíš nevyhováraj sa proste ho len zruš. Zbytočne sa zamotáš.
6. Náladovosť - "Teraz nemám chuť sa s tebou stretnúť!" táto veta chalana zabije. Ak ho chceš načo to hovoríš. Spamätaj sa.
7. Klamstvo. Malými nevinnými lžami si môžeš pokaziť celý vzťah. A ak ťa nachytá to už len bude prúser. Buď úprimná.
8. Flirtovanie. Ak už máš frajera alebo si niekoho stretla neflirtuj!!! No ak si ním nie si istá pokojne flirtuj - chalani to neznášajú - aspoň zistíš či žiarli a má ta rád.
9. Nátlak. Je strašné ak svojho frajera stále otravuješ. Aby sa kôli tebe zmenil alebo podobne. Ber ho takého aký je a ak sa ti nepáči tak "dovi".
10. Žiarlivosť. Hysterické výbuchy sú proste strašné. A hlavne tie bezdôvodné a zbytočné. Kroť sa inak budeš za vrieskajúcu a divnú babu.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Reading the green blood exigencies guidelines

(Atuclilypsunty, 8. 10. 2018 2:34)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-et-prix/

High and Stunted Blood Pressure Symptoms

(AZeraveria, 25. 7. 2018 23:17)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-de-cialis-20mg/