Choď na obsah Choď na menu
 


Prvé rande - pokračovanie

 Ach bože ako len odčiniť to čo sa stalo ???? Povedzme tomu, že som to trochu prehnala s kapustou a cibuľou, to áno ale to zasa nieje dôvod nato, aby si ma odstránil s priateľov. Nenávidím FACEBOOK je zbytočný a len ma rozptyľuje celý svet je zle a hlavne kapusta. 

 
Čo som si myslela? Že ho to hneď prejde? No ja by som to chalanovi hneď neopustila, no on je tiež "fajnovka", snáď on nikdy no nemal trochu vetry??? OK budme úprimný toto neboli vetry ale smrtiaca spúšť! Super pokazila som si celú povesť (ako keby som nejakú mala) len nech sa to neroznesie po okolí, lebo potom som skončila. Určite vyfasujem nejakú ponižujúcu prezývku a kamaráti sa mi budú vyhýbať okruhom jedného kilometra. Naraz sa cítim taká prázdna (tak toto vyznelo dosť presne).
 
"Crrrrrn" s premýšľania a opúšťania sa ma vytrhol zvonček a kto iný mohol stáť pri dverách ako moja vyrehotaná "kamarátka" Klára. 
"Ahoj zlato počula som čo sa ti stalo, si ho teda riadne poprášila, vyznamenala si sa dievča" ona mala vždy ten úžasný zmysel povzbudiť ma keď mi bolo smutno.
"Ty Kláry to si prišla len kvôli mojim slávnym vetrom? Lebo fakt nemám náladu počúvať o tom ako som "odstrašila" Alexa, prepáč ale presne viem čo sa tam stalo bola som tam a dokonca som to aj cítila."
"Ale Marry veď to sa stála každému" hodila ten namyslený úsmev, ktorý nenávidím.
"Vážne? hmmm škoda, že som ešte nepočula o niekom kto by urobil toto!!! tak ma teraz nerozčuľuj."
"Whoop time up Marry my to nejako vyriešime len musíš prestať nosiť to pyžamo a vyraziť so mnou do mesta" 
"čože ? pyžamo ?? to sú moje nové šaty." Bože ja ju nenávidím, už od škôlky keď mi dala do topánok špagety vraj "aby som bola vyššia", krava, no preto, že bola vždy populárna a vždy "tá najkrajšia" tvárim sa , že ju milujem.
 
"Ach jasne, prestaň sa napchávať tým koláčom a poď so mnou ku mojej babke musím jej zaniesť bábovku" 
"Dobre aspoň zhodím tento tuk, aha kukni fúúúj taký zadok." Zadok? veď ten si nikdy nemala myslíš tú prepadlinu? a tie lentilky pod kobercom čo skrývaš v podprde potrebujú tiež schudnúť to teda hej.
 
"Tá tvoja babka je riadna sympaťáčka mala by si si od nej brať príklad a prestať nosiť tieto vrecia." Klára ja ťa varujem, ublížim ti. No v tom sa zobul babkyn pes Rexo, ten pes nikdy nebol čistý je to typ vždy strapatého, ufúľaného a vždy mokrého jazvečíka čo nenávidí kúpanie a namyslených ľudí. 
"Preboha čo to je?" vykríkla Klára.
"To je len Rexo neškodný pes" ......
 
No toto bolo posledné čo som stihla povedať, ten šialený a asi aj trochu narušený pes asi vycítil ako ju nemám rada, zbehol dolu schodmi, zvalil Kláru na zem a kompletne sa do nej vyutieral. To čo som videla ma normálne rozosmialo musela som sa veľmi udržiavať aby som nespustila smiech. Vidieť psa ako sa váľa po zvalenej Kláre a tá len vrieska a vypľúva chlpy je dosť vtipné. Aj keď som mala šancu pomôcť jej, no nejako som nemohla. Po tomto som zistila, že Klára vie podivuhodne veľa nadávok no škoda, že ich použila na mňa a na psa, ale ja som sa len usmiala a povedala si "Tak ti treba ty mrcha."
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.