Choď na obsah Choď na menu
 


18. 03. 2012 "Sirius upadá?"

18. 3. 2012

 Piatková noc v Sirius clube ???? hmmmm pochybujem, že bude ešte niekedy normálna ako kedysi ...... Sirius upadol....a to doslova.....pár zážitkov s preplnenou halou ma dostalo natoľko....že ho už nechcem vidieť ani na fotke....ale isť tam určite ešte raz pôjdem ale už určite nie na akcie, kde sú nejaké slávne "osobnosti"

 
Majk Spirit v Brezne....to bola téma, s ktorej sa šli "šumienky" doslova zblázniť....no ja som si povedala "už keď mi to zaplatia idem aj ja" no na moje počudovanie to šlo parádne. Nastúpila som do autobusu, v ktorom nebolo už ani kúsok miesta na sadnutie si.....ani som sa nečudovala veď to mala byť "akcia roka"....okolo mňa samé vyfintené a a ž otravne navoňavkované "babenky" s výstrihom až po kolená, ktoré si mysleli, že zabalia toho "Spirita" a keď už nie jeho...tak nejakého iného opitého a dosť obmedzeného chalana.....veď je ich na každom kroku aspoň 10. Už v autobuse som započula telefonát, že pred Siriusom je obrovský rad......."veď iba preháňajú" myslela som si....a pokojne s úsmevom na tvári som sa opierala ďalej a tešila sa na nočné Brezno.
 
Odvoz taxíkom ... však nepôjdem pešo....niekedy sa mi kontakty mojej sestričky náramne hodia.....hlavne vtedy, keď mám všetko zadarmo :D :D :D..... vtedy ju zbožňujem :D......frčíme si, zastali sme a skoro ma porazilo.....asi 200 ľudí sa pokúšalo dostať dnu do Siriusu.....akože nejako som to pre dýchala a postavila som sa "do radu" aj keď žiaden rad nebol....bola to len masa ľudí, kde sa každí tlačil ako zmyslov zbavení.....ani som si nestihla všimnúť a stála som pred dverami....vlastne za nimi...ale bola som už skoro tam......no hneď ako SBS-kár otvoril dvere prišiel šok......všetci tí "retardovaní" ľudia sa začali zozadu tlačiť a mňa ovládla nenormálna bolesť až som nemohla dýchať.....myslela som si, že už neodídem po svojich domov......niečo také bláznivé ako toto som ešte nezažila....nechápem čo tí ľudia stvárali.....po použití všetkých nadávok čo poznám som sa konečne dostala dnu....značne dobitá a obkopaná ale bola som dnu :D :D to bolo hlavné, no ďalšia rana "kurva tu je rad až po bar" pri šatni ako vždy neostávalo mi nič iné len sa tam postaviť a čakať, kým príde na mňa rad a ja budem môcť hodiť svoje veci do šatne a isť "trsať".
 
Trsať ??? iba ak na mieste kývať hlavou.....toľko ľudí pokope som ešte nevidela.....hlava na hlave a to doslova......nedalo mi to a opýtala som sa "naštvaného a dosť nervózneho SBS-kára" akú má Sirius kapacitu.....že 1500 ľudí ???? do takej plechovky ako je toto???? tu ak sa vojde 500 tak je plno nie ešte 1500...."to bude zasa noc".....tak som sa postavila ku kamarátkam a spolu sme kývali hlavami......lebo pri každom pokuse zatancovať si sme dostali buď lakťom do hlavy alebo šliapanec po nohe......"dobréééé tak teda budeme stáť a nejako sa vrtieť"...nič iné mi teda neostávalo.......už som len čakala kedy príde ten "hlavný klinček tohto večera". Najviac ma prekvapila nervozita a neuveriteľná ľahostajnosť SBS-károv, ktorí sa nebáli kričať, strkať no dokonca zhodiť vás s pódia alebo inak násilne ublížiť ľudom....bolo to neuveriteľné vidieť ako niekoho mlátia a hodia ho vonku dverami "nie sú normálni".
 
A ten "Spiritko" aj prišiel ale len vtedy sa začalo ozajstné šialenstvo. Všetci sa nahrnuli ku pódiu lebo každí chcel byť ten, kto bude vpredu.....masa ľudí sa presunula dopredu a brala zo sebou všetko čo len mohla....ďalšie modriny......už ma chytali dosť veľké nervy.....z toho úžasného Spirita som videla len jeho topánku....aj to som usúdila, že pre také veľké nohy sa mi tu neoplatí stáť a šla som vonku....tam ako vždy policajti....no môj rituál :D :D :D :D.......menší pokec a šlo a naspäť......tak ešte stále všetci vrieskali a tlačili sa....a ja som už len čakala kedy zmizne nech sa to tam aspoň trochu vyprázdni......."konečne vypadol" určite som si to nepovedala len ja.....konečne som sa dostala na parket...aj to trvalo asi len hodinu..no konečne som a začala hýbať, netrvalo dlho a sestrička mi oznámila, že ideme domov zasa taxíkom....takéto služby wow neoplatí sa odmietať.......tam sme šli.....vyšli sme vonku a tam kompletne rozbité schody "od toho tlačenia", zopár rozbitých hláv a vyhodených namol ožratých ľudí.
 
"To bol teda večer a vyhodila som zaň 5 eur"...nebolo mi ľúto peňazí.....ale skôr toho, že som sa vôbec nezabavila....a zistila som, že za vidinou zárobku urobí majiteľ Sirius clubu hocičo aj riskne zdravie ľudí, ktorí tam prídu......a totálne skazí náladu veeeeľa ľudom....ohlasy na túto párty boli rôzne...no skôr také ako "úplne skazený večer" alebo "už tam nikdy nepôjdem" a ani sa im nečudujem súhlasím s nimi. 
 
Nikdy som nezažila takéto šialenstvo a to len kvôli "jednému človeku".....môj prísľub? už nikdy nepôjdem na takúto "úžasnú akciu" račej na menšie aj keď tam bude menej ľudí no budem mať záruku, že mi nikto nebude chcieť zlomiť ruku ani ma vyhodiť keď budem chcieť isť na "Wécko"....... http://www.youtube.com/watch?v=gkODYdSc_Kk&feature=share ale aj tak ten klub "milujem" ale mohol by sa znova vrátiť do "starých koľají" inak to zle dopadne :P 
 
"Aanglies"