Choď na obsah Choď na menu
 


28. 11. 2011......."úchylný" Pondelok :D :D

28. 11. 2011

 ......a zasa som sa ocitla v škole....ani neviem ako a som opäť tu v tento nudnej budove menom "škola"......a zasa je len Pondelok, pondelok a tak ďalej.......:D :D ..... nechápem či som taká unavená no keď profesorka vysvetľuje učivo ja počujem len "bla, bla, bla, bla chápete?" no jasneee, že chápem veď ta ani nepočúvam :D :D ......dokonca aj mojich silno zapálených spolužiakov do učenia toto nudí, vidno to na nich, len tak nečinne sedia, pozerajú do blba, ležia na lavici alebo im tečie po brade slina...: D: D......ešteže ma z tejto "smrti unudeným" dokázala vysekať posledná hodina INFORMATIKA.....inokedy sme ticho počúvali a pozorovali učivo.....no dnes sme sa zahrali na "poslednú večeru a raňajky potom" :D :D .....všade okolo nás sme si rozložili chipsy, keksíky, krekry, džúsik no proste "ja som v raji" .. bolo nám jedno, že je hodina a ako som si všimla aj nášmu flegmatickému profesorovi, ktorý si chudák diktoval učivo pre seba :D asi ho už aj omrzelo stále nás upozorňovať a napomínať......no neskôr som "šokovaná" znovu skonštatovala "Sme úchylná trieda" večné pridávanie si statusov na FB, ktoré boli plné vtipov a hlášok o sexe :D :D proste moji spolužiaci a priznám sa aj ja :D :D niektoré z nich :

 
1. "razí zo mňa cesnaaaak :D :D :D a máme erotickú tabuľku....každí s každým.....grupač :D :D :D"
2.Vojaci hrajú v kasárňach hru "Hádaj na čo myslím". Jeden hovorí: 
- Je to chlpaté? 
- Nie! 
- Tak potom je to pivo.
3. pevné prsia, pevná riť !.....pipík v slipoch pára niť !
4. ježíííš ono sa to tu všetko napcháva :D :D a ja som sa bála že čo povie mne :D
5. udivuje ma ako každý počúva :D :D chudák profesor hovorí si to pre seba : D :D
6. Máš oči ako kôň :D :D : D
7. Nudíte sa ? Jednoducho pošlite sms "Som tehotná" na náhodné číslo :D :D :D to potom bude :D :D
8. Aká je to poloha na vrabca? Muž behá okolo postele a pokrikuje: čím, čím,čím?
9. Najnovšia sexuálna poloha je "na cibuľu". Postup: muž sa vyzlečie a žena sa rozplače.
10. Tá dnešná mládež je ako zajace. Zaujíma ma ich len sex a tráva........ a ešte oveeeľa viac :D :D :D no nenudili sme :D ... správame sa ako puberťáci :D :D no čo už máme robiť keď sa nudíme :D :D ... 
 
.... no nebolo to všetko len o zábave...pár z nás dobre zredlo, keď nás neprávom obvinili, nechápem toho chránenie si študentov ..... malo by sa to zakázať.....kam tento svet speje...my budeme nakoniec trpieť....no neriešim :D :D sprdneme ich neskôr :D :D ...... taaakže.....aa aby som nezabudla pozdravujem svojho "konkurenta" BOBO veľa šťastia :D :D :D :D ...... "Aanglies"
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.